JEMNÁ CHUŤ


100% arabica - Columbie

Kolumbijská káva patří mezi nejoblíbenější kávy na celém světě. Objevte její vyváženou chuť s tóny oříšků a smetany, doprovázenou sladkým aroma. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 2.6.

Cena od 114,00 Kč

100% arabica - Brasil Santos

Brazilská káva patří mezi jedny z nejkvalitnějších káv. Objevte její jemnou chuť s tóny oříšků čokolády a ovocného dozvuku, doprovázenou čokoládovým aroma s oříšky. Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 2.6.

Cena od 106,00 Kč

100% arabica - Peru

Káva z Peru je specifická pro svoji jedinečnou chuť. Objevte její nasládlou jemnou a vyváženou chuť, doprovázenou aroma vanilky a oříšků. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 30.6.

Cena od 111,00 Kč

100% arabica - Brasil Cerrado

Káva z oblasti Cerrado je zárukou vysoké kvality. Její sladká chuť mísící se s tóny bílé čokolády a lískového oříšku spolu s oříškovou vůní vytvoří gurmánský zážitek.  Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Skladem

Cena od 109,00 Kč