Produkty

100% arabica - Salvador

Díky specifickému mikroklimatu získává káva ze Salvadoru svou jedinečnou chuť. Objevte její čistou chuť s delikátní kyselostí a tóny karamelu, doprovázenou karamelovým aroma. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 23.6.

Cena od 104,00 Kč

100% arabica - Nicaragua

Díky specifickému mikroklimatu získává káva Nicaragua svou jedinečnou chuť. Objevte její vyváženou chuť s tóny pomeranče a hořké čokolády, doprovázenou pomerančovým aroma. Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Skladem

Cena od 113,00 Kč

100% arabica - Mexico

Káva z Mexika se řadí mezi nejoblíbenější kávy ze Střední Ameriky. Objevte její jemnou ovocnou chuť s aroma citrusů. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 9.6.

Cena od 111,00 Kč

100% arabica - Guatemala

Káva z Guatemaly patří mezi nejkvalitnější druhy kávy na světě. Objevte její jemnou chuť s tóny koření a tropického ovoce s aroma citrusových plodů.  Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 30.6.

Cena od 120,00 Kč

100% arabica vzácná - Jamaica Blue Mountain

Vychutnejte si delikátní kávu pocházející z "Modrých hor" Jamajky. Objevte její vyváženou jemnou chuť s tóny ovoce a inztenzivním aroma s kakaovým koncem. Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: Light French, Viennese - tmavě hnědá barva, olejových skvrn na povrchu zrnka přibývá, chuť je nasládlá s karamelovými tóny, bez kyselosti

Cena od 763,00 Kč

100% arabica - Costa Rica

Costa Rica patří mezi velmi oblíbené kávy ze Střední Ameriky. Objevte její jemnou, vyváženou chuť s tóny medu a mléčné čokolády s aroma karamelu a skořice.  Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 2.6.

Cena od 124,00 Kč