alacaffé, s.r.o. - SERVIS VAŠICH KÁVOVARŮ

Jsme společnost, která se zabývá servisem a prodejem kávovarů, prodejem náhradních dílů, příslušenství a prodejem kvalitní značkové a čerstvě pražené kávy.

Chcete si pořídit nový kávovar? Obraťte se nás. Na základě dlouholetých zkušeností se servisem kávovarů, Vám doporučíme vhodný kávovar speciálně pro Vaše potřeby.

Velmi dobré zkušenosti máme s kávovary Nivona. Zákazníci si je oblíbili pro snadnou obsluhu a jednoduchou úpravu receptů. Hlavně jsou však oblíbené pro spolehlivost. A už v základní verzi jsou osazeny velmi kvalitním kapučinátorem. Ze široké nabídky si každý vybere kávovar podle svých představ. 

Provádíme také repasování automatických a pákových profesionálních kávovarů. Repasujeme automatické kávovary a to nejvíce značky DeLonghi, Jura, Saeco, a také profesionální pákové kávovary (Faema, Rancilio, Expobar, Nuova Simoneli apod.). Repasované automatické kávovary jsou vhodné do kanceláří, domácností a menších provozoven. 

Kávovary Vám mohou připravovat vaše oblíbené espresso pěnou ještě několik let. 

Máme v nabídce také kávovary vhodné pro přípravu mléčných specialit jako caffé latte, cappuccino apod. Záruka na repasované kávovary je 12 měsíců.