100% arabica - Uganda

Uganda se může pochlubit velmi kvalitní arabikou. Objevte její vyváženou chuť s tóny čokolády, jasmínu, kakaových bobů a mandlí doprovázenou aroma sladkých květů a citrusů. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 14.7.

Cena od 111,00 Kč

100% robusta - Uganda

Uganda se může pochlubit i velmi kvalitní robustou. Objevte její hořkou, plnou, kouřovitou chuť doprovázenou typickým specifickým aroma.  Vhodná pro přípravu na filtru. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny

Cena od 94,00 Kč

100% arabica - Congo

Díky specifickému mikroklimatu získává káva z Konga svou jedinečnou chuť. Objevte její silnou plnou chuť s tóny koření a jemnou kyselostí doprovázenou aroma višní, černého rybízu a skořice. Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 28.7.

Cena od 113,00 Kč

100% arabica - Burundi

Káva z Burundi získala díky podnebí svoji jedinečnost. Objevte její chuť sladkých citrusů doprovázenou mědově-kořenitým dozvukem s květinovým aroma.  Stupeň pražení: FRENCH, ITALIEN - tmavě hnědá barva, zrna jsou výrazně mastná, v chuti lze cítit spálené tóny Předpokládané datum dodání 21.7.

Cena od 113,00 Kč